Кошик

ТОЛСТОВКИ СВИТШОТЫ

Характеристики   Матеріал толстовки Dark: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад: 50% бавовна, 50% поліестер (футер 3-хнітка) Особливість моделі: дитяча подовжена толстовка з капюшоном і з великим принтом Догляд: прати при температурі 30-40°. для ко..
449 грн.
Характеристики   Матеріал толстовки Santa: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад: 50% бавовна, 50% поліестер (футер 3-хнітка) Особливість моделі: дитяча подовжена толстовка з капюшоном і з великим принтом Догляд: прати при температурі 30-40°. для кольор..
379 грн.
Характеристики  Материал толстовки Свен: трехниточный футер (плотный материал с начесом с изнаночной стороны) Состав: 50% хлопок, 50% полиэстер Особенность модели: детская удлиненная толстовка с капюшоном и с крупным принтом Уход: стирать при температуре 30-40°. Для цветного – луч..
449 грн.
Характеристики Матеріал толстовки Алекс: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад толстовки: 50% бавовна, 50% поліестер Особливість моделі: Подовжена толстовка вільного крою з капюшоном та манжетами внизу. Догляд: прання у пральній машині при температурі не вище ..
399 грн.
Толстовка Кендрік хвойна Толстовка Кендрік хвойна
ЗНИЖКА закінчився
Характеристики   Матеріал толстовки Кендрік: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: дитяча подовжена толстовка з капюшоном і з великим принтом Догляд: прати при температурі 30-40°. для кольорового &nda..
329 грн. 197 грн.
- Сторiнка
Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.