Кошик

Набори що розвивають / іграшки для творчості

Dino Land містить безліч захоплюючих ігор, з якими ви поринете в дивовижний світ динозаврів. Ідучи стежкою стародавніх рептилій, юний слідопит зазнає маси яскравих емоцій, а також збільшить словниковий запас, придбає стратегічне мислення і покращить пам'ять.Комплектація:- тісто для ліплення – ..
179 грн.
Новорічний світильник диско-куля Сніговик - це дивовижна світлодіодна лампа, яка внесе до приміщення відчуття свята та затишку. Його можна використовувати для прикраси будь-якого приміщення як проектора, лампи або нічника. Широкий кут випромінювання проектує світло на всі поверхні, створюючи по-спра..
235 грн.
Парфумерна міні-лабораторія Perfume factory Парфумерна міні-лабораторія Perfume factory
закінчився
З лабораторним набором для юних парфумерів ви відкрієте чарівний світ виробництва ароматних парфумів. У комплекті ви побачим: ароматні Речовини, воронку, мірній стаканчик, шпатель, паперові фільтри, ватні диски, флакони для готових виробів, засоби особістої безпеки, та інші інструменти як у Справ..
178 грн.
- Сторiнка
Набори що розвивають / іграшки для творчості
Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.