Кошик

Спортивні костюми

Костюм Мейбл рожевий Костюм Мейбл рожевий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Мейбл:велюр Склад спортивного костюма: 100% поліестер Особливість моделі: м'який плюшевий костюм, що складається з толстовки і спідниці. Толстовка вільного крою, укорочена, з капюшоном і рукавами на манжетах. Спідниця прямого крою з поясом на гумці. Догляд..
459 грн. 367 грн.
Костюм Арті рожевий Костюм Арті рожевий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Арті: тринитковий футер (щільна тканина); манжети та пояс – еластичне трикотажне полотно у велику гумку Склад: 70% бавовна, 30% поліестер (футер 3-хнитка діагональ) Особливість моделі: костюм складається з толстовки та штанів. Толстовка вільного к..
799 грн. 599 грн.
Костюм Фінлі ліловий Костюм Фінлі ліловий
ЗНИЖКА Топ продаж
Характеристики   Матеріал спортивного костюма Фінлі: фліс – щільне трикотажне полотно з ворсом Склад : 100% поліестер   Особливість моделі:  костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з теплого і м'якого флісу. Толстовка з об'ємним коміром і великим накладною кишенею ..
749 грн. 599 грн.
Характеристики Матеріал костюма Prime: одинарне трикотажне полотно вищої якості Склад костюма Prime: 95% бавовна, 5% еластан Особливість моделі: Легкий трикотажний костюм в спортивному стилі. Лонгслів укорочений, вільного крою. Лосини з поясом на гумці. Догляд: трикотаж необхідно прати при темпе..
439 грн.
Характеристики Матеріал костюма Еббі: велюр Склад: 100% поліестер (велюр-спорт) Особливість моделі: М'який плюшевий костюм, що складається з толстовки та штанів. Толстовка вільного крою вкорочена з капюшоном. Штани з поясом на резинці та манжетами внизу. Догляд: прати в делікатному режимі пр..
559 грн.
Костюм Тейд м'ятний Костюм Тейд м'ятний
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Тейд: трикотаж Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Костюм складається зі світшота та штанів. Світшот вільного крою зі спущеними рукавами, кишенями та коміром стійкою на блискавці. Рукави на манжетах. Штани вільного силуету з поясом та манжетами на гумці. Дог..
799 грн. 559 грн.
Костюм Ешлі карамельний Костюм Ешлі карамельний
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Ешлі: ангора Склад: 50% поліестер, 45% віскоза, 5% еластан Особливість моделі: Трикотажний костюм, що складається зі світшота та штанів. Світшот вільного крою із манжетами на рукавах. Штани прямого крою з кишенями та поясом на резинці. Догляд: прати за нормально..
499 грн. 399 грн.
Костюм Ділан фіолетовий Костюм Ділан фіолетовий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Ділан: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад спортивного костюма: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: штани з кишенями, модель вільного крою, низ  спинки напівкруглий, капюшон з підкладали Догляд: прання в пральній маш..
799 грн. 639 грн.
Костюм Ділан зелений Костюм Ділан зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Дилан: двонитковий футер (тканина середньої щільності) Склад спортивного костюма: 100% бавовна Особливість моделі: Костюм вільного крою. Толстовка з капюшоном, спереду на блискавці, рукави на манжетах. Штани з кишенями, поясом на резинці та манжетами вн..
799 грн. 639 грн.
Характеристики Матеріал костюма Брюс: тканина середньої щільності Склад костюма: 70% бавовна, 30% поліестер (двунитка) Особливість моделі: Костюм складається з толстовки і брюк. Толстовка вільного крою з капюшоном і укороченим рукавом. Штани вільного крою на гумці з кишенями. Низ брюк на гумці. ..
549 грн.
Характеристики Матеріал спортивного костюма Фінлі: фліс - щільне трикотажне полотно з ворсом Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з теплого і м'якого флісу. Толстовка з об'ємним коміром і великим накладною кишенею спереду, штани з поясом на ..
749 грн.
Костюм Стич фіолетовий Костюм Стич фіолетовий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Стич: тринитковий футер. Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: Костюм, що складається з толстовки та штанів. Толстовка вільного крою, подовжена, з капюшоном та манжетами внизу. Штани вільного крою з поясом на резинці. Догляд: прати за нормальної ..
799 грн. 479 грн.
Характеристики Матеріал костюма Брюс: тканина середньої щільності Склад костюма: 70% бавовна, 30% поліестер (двунитка) Особливість моделі: Костюм складається з толстовки і брюк. Толстовка вільного крою з капюшоном і укороченим рукавом. Штани вільного крою на гумці з кишенями. Низ брюк на гумці. ..
549 грн.
Характеристики Матеріал костюма Монарі: селанік. Склад костюма: 85% бавовна, 15% поліестер. Особливість моделі: трикотажний костюм, що складається з лонгсліви і брюк. Лонгслів укорочений, вільного крою. Штани завужені до низу з поясом на гумці. Догляд: прання в пральній машині при темпер..
369 грн.
Характеристики Матеріал костюма Монарі м'яке трикотажне полотно Склад костюма Монарі: 85% бавовна 15% поліестер (селанік) Особливість моделі: трикотажний костюм, що складається з лонгсліва і брюк. Лонгслів укорочений, вільного крою. Штани завужені до низу з поясом на гумці. Догляд: машинне пра..
369 грн.
Костюм Беламі зелений з начосом Костюм Беламі зелений з начосом
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Беламі: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку Склад костюма: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: Теплий костюм з начосом. Толстовка з капюшоном та манжетами внизу. Штани з поясом на гумці. Догляд: прання в пральній машині при ..
799 грн. 559 грн.
Костюм Фінлі оливковий Костюм Фінлі оливковий
ЗНИЖКА Топ продаж
Характеристики   Матеріал спортивного костюма Фінлі: фліс – щільне трикотажне полотно з ворсом Склад: 100% поліестер   Особливість моделі: костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з теплого і м'якого флісу. Толстовка з об'ємним коміром і великим накладною кишенею спереду..
749 грн. 599 грн.
Костюм Мейбл рожево-ліловий Костюм Мейбл рожево-ліловий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Мейбл: велюр Склад спортивного костюма: 100% поліестер (велюр) Особливість моделі: м'який плюшевий костюм, що складається з толстовки і спідниці. Толстовка вільного крою, укорочена, з капюшоном і рукавами на манжетах. Спідниця прямого крою з поясом на гумці. ..
459 грн. 298 грн.
Костюм Ділан коричневий Костюм Ділан коричневий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Ділан: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад спортивного костюма: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: штани з кишенями, модель вільного крою, низ  спинки напівкруглий, капюшон з підкладали Догляд: прання в пральній маш..
799 грн. 639 грн.
Костюм Проксі зелений Костюм Проксі зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Проксі: фліс - щільне трикотажне полотно з ворсом Склад костюма: 100% поліестер Особливість моделі: костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з м'якого флісу. Тепла толстовка на блискавці, з капюшоном і кишенями спереду. Рукава на манжетах з гумкою. Штан..
799 грн. 679 грн.
Спортивний костюм Strike чорний Спортивний костюм Strike чорний
ЗНИЖКА Reflective
Характеристики Матеріал спортивного костюма Strike: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад: 50% бавовна, 50% поліестер Особливість моделі: спортивний костюм, складається з кельми і штанів. Кельми на блискавці, з рукавами реглан на манжетах. Штани на поясі з гумкою і манжетами внизу..
699 грн. 524 грн.
Характеристики Матеріал спортивного костюма Аллен:  тринитковий футер виворіт-петелька (щільна тканина) Склад: 70% бавовна, 30 % поліестер   Особливість моделі: трикотажний костюм складається з толстовки і брюк. Толстовка вільного крою, подовжена, з капюшоном та манжетами внизу. Штани..
699 грн.
- Сторiнка

Как насчёт спорта?

Дети – очень активные и любопытные создания. Где-то запачкаться, куда-то залезть, об что-то удариться. При чём не важно, мальчик это или девочка. Даже наоборот, для девочек всё сложнее, ведь для них нужны специальные спортивные костюмы. И вот о таких костюмах сейчас и поговорим.

Для активных девочек – то, что надо!

Спортивный костюм для девочки – вещь необходимая! Как ни крути, а рано или поздно он пригодится. Даже если у вас подрастает маленькая принцесса, ей в любом случае необходим такой костюм. Тем более, что выбирать будет из чего. Бывают спортивные костюмы:

·         Классические;

·         Утеплённые;

·         Тройки;

·         Яркие;

И все они имеют своё назначение. Классические просто понятны и удобны. Да и имеют широкую кастомизацию. Утеплённые спасут зимой, а «Тройки» могут использоваться в разные времена года. Ну и без ярких конечно тоже никак, ведь если девочка любит помодничать, то такой вариант ей – в самый раз!

Как же выбрать?

На самом деле процесс выбора можно спокойно назвать одним из самых сложных и важных. Ведь всё всегда субъективно, да и ситуации могут быть разными. Лучше всего в таком случае будет опираться на свой собственный опыт, и на знания о вкусах девочки. Если же такого опыта нет, то помочь могут только эксперименты и пробы с ошибками. Единственное, что можно добавить – основные требования к детской одежде.

Это нужно знать!

Первое на что стоит обратить внимание – физические параметры одежды. Имеется в виду удобство покупаемой вещи. Этот пункт включает в себя размеры, материалы и вообще сам покрой. Ничего не должно давить, натирать или ещё как-либо мешать движениям, в конце концов костюм покупается для активностей!

А что насчёт дизайна?

Это также важный пункт, о котором многие почему-то забывают. Ведь девочке самой должно нравится то, что она будет носить. Если вещь завоевала симпатию своего хозяина. То она и носится будет с большим удовольствием, и прослужит, наверняка, гораздо дольше.

А зачем его вообще покупать?

Частично на этот вопрос отвечает сама суть детей, которая подразумевает изучения окружающего мира и вообще активную жизнь. А раз уж спортивные костюмы для девочки станут самым подходящим и удобным решением, то почему бы им не воспользоваться?

Главные критерии

Как итог можно подвести всё, на что стоит обращать внимание при покупке костюма для своей малышки. Помимо дизайна, размеров и желания самой девочки стоит так же не забывать о цене, которая. Иногда, может стать решающим звеном. В конце концов девочки довольно быстро растут, и потому не хочется покупать слишком дорого одежду, которую возможно придётся заменить через год или два. Ну и в конце концов, помимо цены самый важный параметр – счастье ребёнка. Пускай она проводит время с удобством и удовольствием!

Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.