Кошик

Світшоти

Джемпер Шелдон чорний з начосом Джемпер Шелдон чорний з начосом
ЗНИЖКА
Характеристики   Матеріал джемпера Шелдон: тринитковий футер (Щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад: 50% бавовна, 50% поліестер Догляд: прати при температурі 30-40°. Для кольорового – краще підібрати делікатний миючий засіб рідкий або пральний порошок для кольор..
399 грн. 239 грн.
Толстовка Gloster коричнева з начосом Толстовка Gloster коричнева з начосом
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал толстовки Gloster: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад толстовки: 70% бавовна, 30% поліестер. Особливість моделі: Тепла толстовка вільного крою, з капюшоном і рукавами на манжетах. Догляд: прання в пральній машині при температурі не в..
349 грн. 244 грн.
Світшот Джоуї бордовий Світшот Джоуї бордовий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшота Джоуі: тринитковий футер (щільна тканина) Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: Світшот вільного крою зі спущеною проймою та рукавами на манжетах. Догляд: прати за нормальної температури 30-40°. Для кольорового – краще підібрати делікатн..
349 грн. 175 грн.
Світшот Джойс зелений з начосом Світшот Джойс зелений з начосом
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшот Джойс: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад світшоти: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: світшоти вільного крою, з рукавами на манжетах. Догляд: прання в пральній машині при температурі не вище 30 ° і короткий в..
349 грн. 255 грн.
Світшот Метью пісочний Світшот Метью пісочний
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшота Метью: тринитковий футер Склад: 100% бавовна Особливість моделі: Подовжений світшот вільного крою з рукавами на манжетах. Догляд: прати за нормальної температури 30-40°. Для кольорового – краще підібрати делікатний миючий засіб, рідкий або пральний ..
349 грн. 209 грн.
Характеристики Матеріал толстовки Алекс: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад толстовки: 50% бавовна, 50% поліестер Особливість моделі: Подовжена толстовка вільного крою з капюшоном та манжетами внизу. Догляд: прання у пральній машині при температурі не вище ..
399 грн.
Світшот з укороченим рукавом Джиммі зелений Світшот з укороченим рукавом Джиммі зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшоти Джиммі: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: світшоти вільного крою з укороченим рукавом. Догляд: прання в пральній машині при температурі не вище 30 ° і короткий віджим. При ручному пранні ви..
249 грн. 149 грн.
Світшот з укороченим рукавом Джиммі коричневий Світшот з укороченим рукавом Джиммі коричневий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшоти Джиммі: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: світшоти вільного крою з укороченим рукавом. Догляд: прання в пральній машині при температурі не вище 30 ° і короткий віджим. При ручному пранні виро..
249 грн. 212 грн.
Світшот Джоуї темно-зелений Світшот Джоуї темно-зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшота Джоуі: тринитковий футер (щільна тканина) Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: Світшот вільного крою зі спущеною проймою та рукавами на манжетах. Догляд: прати за нормальної температури 30-40°. Для кольорового – краще підібрати делікатн..
349 грн. 175 грн.
Характеристики Матеріал толстовки Flamy: замша на дайвінгу Склад толстовки: 100% поліестер Особливість моделі: Подовжена толстовка вільного крою з капюшоном та манжетами внизу. Догляд: прання в пральній машині за температури не вище 30° і короткий віджимання. При ручному пранні виробу злег..
499 грн.
Толстовка Алекс пісочна Толстовка Алекс пісочна
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал толстовки Алекс: тринитковий футер Склад толстовки: 100% бавовна Особливість моделі: Подовжена толстовка вільного крою з капюшоном та манжетами внизу. Догляд: прання в пральній машині за температури не вище 30° і короткий віджимання. При ручному пранні виробу злегка..
399 грн. 279 грн.
Характеристики   Матеріал толстовки Dark: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку) Склад: 50% бавовна, 50% поліестер (футер 3-хнітка) Особливість моделі: дитяча подовжена толстовка з капюшоном і з великим принтом Догляд: прати при температурі 30-40°. для ко..
449 грн.
Світшот Джоуї білий з начосом Світшот Джоуї білий з начосом
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал світшота Джоуї: футер 3-хнитка Склад: 50% бавовна, 50% поліестер Особливість моделі: Утеплений світшот з начісуванням вільного крою зі спущеною проймою та рукавами на манжетах. Догляд: рекомендується прання у пральній машині з температурним режимом не вище 30° та ко..
399 грн. 279 грн.
Характеристики   Матеріал джемпера Франт: тринитковий футер, виворіт – петелька Склад: 70% бавовна , 30% поліестер Особливість моделі: джемпер вільного крою Догляд: прати при температурі 30 − 40°. Для кольорового – краще підібрати делікатне миючий засіб, рідке, або пра..
299 грн.
- Сторiнка

Що ви знаєте про дитячі сорочках? Ну крім цілком очевидного їх призначення, звісно. Діткам сорочки зазвичай купують в школу, дитячий садок, і взагалі це вважається чимось на зразок парадного одягу. Сьогодні ми розповімо трохи більше про різноманітності і видах сорочок.

Фасони і моделі

Почнемо з того, що сорочка сама по собі - досить зручна, повітряна, і розташовує до носіння одяг. Вона завжди вважалася такою для дорослих чоловіків, але що якщо ми говоримо про дітей? Великі дядечки на своїй роботі можуть цілком спокійно носити сорочку, але дитина її одягає в перший раз, коли йде в школу. Так, можливо її побачити і на святах у садочку, але там це один день, а школа - це підприємство довгострокове. Там маленькі джентльмени вперше вчаться як правильно поводитися серед інших, незнайомих раніше людей, і як виглядати круто і презентабельно. Це погляд дитини. Є ще інший погляд, погляд мами.

Мамин погляд і є той, який власне вибирає якою буде сорочка на дитину. Буде у неї довгий, або короткий рукав. Як будуть виглядати гудзики і комірець, і з якого матеріалу вона буде пошита. Всі ці параметри безсумнівно впливають на зручність і хороший настрій хлопчика, адже в зручному одязі і вчиться простіше, і зірвати її на перерві вже не хочеться. І ось далі ми опишемо процес і критерії вибору якісної речі.

Як обрати?

Здається, всі люди в світі хочуть отримати відповідний одяг недорого і в хорошому вигляді? Те ж саме стосується і українських покупців. Ми розуміємо вашу проблему, і зараз невелика Херсонська компанія допоможе і пояснить вам, як правильно вибрати потрібну річ в інтернет-магазині. Почнемо з того, що мало не найважливішим параметром є розмір сорочки, і ось його часто просто не знають, як правильно заміряти. Але якщо розібратися, то нічого складного тут немає. І навіть якщо магазин знаходиться в іншому місті ви спокійно можете підібрати потрібний екземпляр через інтернет. Отже, ось список параметрів, які потрібно заміряти:

  • Ширина плечей. Міряється від краю лівого плеча до краю правого;

  • Довжина рукава. Міряти треба по зовнішній стороні, від плечового шва до закінчення рукава;

  • Ширина рукава. Вимірюється приблизно в крайній частині футболки;

  • Довжина спини. Треба вимірювати посередині від крайньої верхньої точки і до нижньої;

  • Ширина виробу по низу. Міряється по самим нижнім точкам, від крайньої лівої, до крайньої правої.

Ось так, просто одягнувши на дитину вже наявну у нього одяг можна зрозуміти, що саме в плані розміру вам необхідно. Ну а далі справа смаку і матеріалів. І ось якщо особисті переваги хлопчика і мами потрібно розглядати в контексті наявного в інтернет-магазину асортименті, то ось про матеріали треба поговорити окремо.

Який матеріал вибрати?

Отже, настав час обговорити один з фундаментальних критеріїв до якості сорочки. З якого матеріалу її краще брати? Тут немає прям стовідсоткового і однозначної відповіді, так що ми обговоримо всі найпопулярніші варіанти.

Почнемо ми з бавовни, адже це один з найпопулярніших і, так би мовити, «класичних» матеріалів. Він добре дихає, і досить непогано переносить прання, якщо не враховувати можливу невелику усадку при перших праннях, треба лише відібрати бавовну якісніше.

Другий на черзі у нас поліестер. Синтетичний матеріал, який може довго прослужити, і зовсім не сідає при пранні. Але іноді може виглядати досить дешево, і викликати алергію з дискомфортом, адже цей матеріал на відміну від бавовни заважає «диханню» шкіри.

Далі йде льон. Це натуральний матеріал, який відрізняється здатністю до вбирання вологи. Якщо він якісний. Те приємний на дотик і вигляд, але іноді зустрічаються позначки «тільки суха чистка».

Це три найпопулярніших матеріалу для сорочок, ну а який вибирати - вирішувати вже вам. 

Як оформити замовлення

Після того як ви вибрали що хотіли, найскладніша і повна сумнівів частина вже позаду. Останній крок - оформлення замовлення. Достатньо лише натиснути на напис «Купити», і вибрати колір, розмір і кількість бажаного вами товару. Ну а далі справа техніки. Обираєте спосіб доставки по Україні, вводите засоби оплати і номер телефону. Якщо ви живете в Херсоні, то можете потрапити до нас на розпродаж прямо тут, і отримати велику кількість якісного товару за низькими цінами.

Тепер ви знаєте трохи більше. Купуйте своїм дітям якісні та зручні речі, адже в них дитині буде просто комфортніше і легше сприймати навколишній його простір і людей. Ми дали вам інформацію про те, як зробити свій вибір, а про те, яким він повинен бути - вирішувати вже вам.

Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.