Кошик

Спортивні костюми

Костюм Тейд м'ятний Костюм Тейд м'ятний
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Тейд: трикотаж Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Костюм складається зі світшота та штанів. Світшот вільного крою зі спущеними рукавами, кишенями та коміром стійкою на блискавці. Рукави на манжетах. Штани вільного силуету з поясом та манжетами на гумці. Дог..
799 грн. 559 грн.
Костюм Арті аквамариновий Костюм Арті аквамариновий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Арті: тринитковий футер (щільна тканина); манжети та пояс – еластичне трикотажне полотно у велику гумку Склад: 70% бавовна, 30% поліестер (футер 3-хнитка діагональ) Особливість моделі: костюм складається з толстовки та штанів. Толстовка вільно..
799 грн. 599 грн.
Костюм Ділан фіолетовий Костюм Ділан фіолетовий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Ділан: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад спортивного костюма: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: штани з кишенями, модель вільного крою, низ  спинки напівкруглий, капюшон з підкладали Догляд: прання в пральній маш..
799 грн. 639 грн.
Костюм Ділан зелений Костюм Ділан зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Дилан: двонитковий футер (тканина середньої щільності) Склад спортивного костюма: 100% бавовна Особливість моделі: Костюм вільного крою. Толстовка з капюшоном, спереду на блискавці, рукави на манжетах. Штани з кишенями, поясом на резинці та манжетами вн..
799 грн. 639 грн.
Характеристики Матеріал спортивного костюма Харді: фліс – міцне трикотажне полотно з ворсом Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Костюм складається з толстовки та штанів, виконаних з теплого та м'якого флісу. Толстовка з об'ємним коміром і великою накладною кишенею спереду. Штани з поя..
749 грн.
Характеристики Матеріал костюма Брюс: тканина середньої щільності Склад костюма: 70% бавовна, 30% поліестер (двунитка) Особливість моделі: Костюм складається з толстовки і брюк. Толстовка вільного крою з капюшоном і укороченим рукавом. Штани вільного крою на гумці з кишенями. Низ брюк на гумці. ..
549 грн.
Характеристики Матеріал спортивного костюма Фінлі: фліс - щільне трикотажне полотно з ворсом Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з теплого і м'якого флісу. Толстовка з об'ємним коміром і великим накладною кишенею спереду, штани з поясом на ..
749 грн.
Костюм Стич фіолетовий Костюм Стич фіолетовий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Стич: тринитковий футер. Склад: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: Костюм, що складається з толстовки та штанів. Толстовка вільного крою, подовжена, з капюшоном та манжетами внизу. Штани вільного крою з поясом на резинці. Догляд: прати за нормальної ..
799 грн. 479 грн.
Костюм Беламі зелений з начосом Костюм Беламі зелений з начосом
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Беламі: тринитковий футер (щільний матеріал з начосом з виворітного боку Склад костюма: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: Теплий костюм з начосом. Толстовка з капюшоном та манжетами внизу. Штани з поясом на гумці. Догляд: прання в пральній машині при ..
799 грн. 559 грн.
Костюм Фінлі оливковий Костюм Фінлі оливковий
ЗНИЖКА Топ продаж
Характеристики   Матеріал спортивного костюма Фінлі: фліс – щільне трикотажне полотно з ворсом Склад: 100% поліестер   Особливість моделі: костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з теплого і м'якого флісу. Толстовка з об'ємним коміром і великим накладною кишенею спереду..
749 грн. 599 грн.
Костюм Ділан коричневий Костюм Ділан коричневий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спортивного костюма Ділан: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад спортивного костюма: 70% бавовна, 30% поліестер Особливість моделі: штани з кишенями, модель вільного крою, низ  спинки напівкруглий, капюшон з підкладали Догляд: прання в пральній маш..
799 грн. 639 грн.
Костюм Проксі зелений Костюм Проксі зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал костюма Проксі: фліс - щільне трикотажне полотно з ворсом Склад костюма: 100% поліестер Особливість моделі: костюм складається з толстовки і штанів, виконаних з м'якого флісу. Тепла толстовка на блискавці, з капюшоном і кишенями спереду. Рукава на манжетах з гумкою. Штан..
799 грн. 679 грн.
Спортивний костюм Strike чорний Спортивний костюм Strike чорний
ЗНИЖКА Reflective
Характеристики Матеріал спортивного костюма Strike: двонитковий футер (тканину середньої щільності) Склад: 50% бавовна, 50% поліестер Особливість моделі: спортивний костюм, складається з кельми і штанів. Кельми на блискавці, з рукавами реглан на манжетах. Штани на поясі з гумкою і манжетами внизу..
699 грн. 524 грн.
Спортивний костюм Manchester чорний з начосом Спортивний костюм Manchester чорний з начосом
ЗНИЖКА закінчився
Характеристики Матеріал спортивного костюма Manchester: тринитковий футер (щільна тканина) з начосом Склад: 50% бавовна, 50% поліестер Особливість моделі: виворіт з начосом, по низу рукавів манжети Догляд: прати при температурі 30-40°. Для кольорового – краще підібрати делікатне ми..
599 грн. 300 грн.
- Сторiнка

Мальчики всегда активны!

Все родители на свете в курсе, что у мальчишек в какой-то определённый момент начинается весьма активная пора. Беганья, прыганья, игры с друзьями и вообще самые разнообразные активности. Да, у кого-то они могут проявляться больше, у кого-то меньше, но сильно сути дела это не меняет. Для всех этих игр нужна определённая одежда, которая выдержала бы все невзгоды, и вот именно о такой мы сейчас и поговорим.

Спортивные костюмы, и какие они бывают

Естественно первое, и, пожалуй, самое логичное что может прийти в голову – это спортивный костюм. Они ведь по факту даже в названии отображают то, для чего предназначены. Мальчишкам в них наверняка будет комфортно, да и выбирать есть из чего. Только разных комплектаций бывает довольно много, а есть же ещё времена года, на которые тоже надо ориентироваться. Из основных видов, которые сразу вспоминаются стоит назвать:

·         «Тройки»;

·         Утеплённые;

·         Классические;

Но и их тоже можно комбинировать в каком только угодно виде. Ведь все они по-своему универсальны для конкретных ситуаций. Утеплённые помогут в холодные времена, «тройки» могут быть пригодны в разные времена года, а классические на то и есть, что они классика. Так что выбор ограничивается только воображением и желанием.

Как найти себе получше?

Конечно же в процессе шопинга хочется найти прям ну самый лучший экземпляр, у которого и размеры будут идеальные, слегка «на вырост». И цвет будет классный, у комфорт на должном уровне, и чтобы при этом было не сильно дорого. Да, при должном умении находить такое может труда и не составляет, но в любом случае на компромиссы с ценой идти иногда приходится. Да, переплачивать больше задуманного не хочется, но если вещь того стоит, то можно и задуматься.

Материалы

Немалую важность также представляют ткани, из которых сделаны спортивные костюмчики для вашего мальчика. Они могут варьироваться по качеству, цене и тактильной приятности, но основные представители уже закрепились на рынке. Это может быть трикотаж, флис, плащевка, или что-то синтетическое. С ними надо ориентироваться уже по собственному опыту и предпочтениям ребёнка.

В чём преимущество спортивных костюмов?

Ну вообще, их главное достоинство – удобство и универсальность. Как уже было сказано выше, мальчишки бывают очень активны, а потому иметь хотя бы один такой вот наборчик на все случаи жизни явно не помешает. Его можно брать в школу, на прогулки, в поездки, да и просто ходить в нём по дому. В спортивном костюмчике очень комфортно, а потому и сам мальчик не будет против его носить!

Ну и самое главное

Это сделать так, чтобы мальчишке самому понравилось носить его одежду. Будь то какой-нибудь необычный дизайн, или просто идеально подобранный по размеру и удобный в использовании вариант. Пускай ребёнок получает удовольствие от своего времяпрепровождения и активностей!

Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.