Кошик

Спідниці

Спідниця шкіряна чорна Спідниця шкіряна чорна
Топ продаж
Характеристики Матеріал спідниці: екошкіра – м'яка, еластична, приємна на дотик; дрібна сітка Склад: 100% поліестер Особливість моделі: пояс на гумці, по низу спідниці рюш з сітки Догляд: для видалення побутових забруднень поверхню негайно обробити зволоженою м'якою тканиною, легкими рухам..
299 грн.
Спідниця Джині зелена Спідниця Джині зелена
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спідниці Джині : льон - легкий дихаючий матеріал Склад: 100% льон Особливість моделі: Легка спідниця трапецевидного крою, з поясом на резинці та накладною кишенею  з боку Догляд: рекомендується прати речі вручну або в пральній машині при температурі не більше 40..
199 грн. 100 грн.
Характеристики Матеріал спідниці: фатин, тафта Склад: 100% поліестер Особливість моделі: святкове пишна спідниця з фатину, без підкладки, з поясом на гумці і хвостиком ззаду Догляд: прати в теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, виріб струсити, розпра..
599 грн.
Характеристики Матеріал спідниці Sweet: тафта, сітка Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Пишна спідниця з баскою з м'якої італійської сітки і поясом на гумці. Усередині на підкладці. Догляд: прати у теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, виріб с..
549 грн.
Спідниця Даніка рожева Спідниця Даніка рожева
Топ продаж
Характеристики Матеріал спідниці: екошкіра – м'яка, еластична, приємна на дотик;   Склад: 100% поліестер Особливість моделі:   спідниця розкльошена з екокожі з поясом на гумці. Догляд: для видалення побутових забруднень поверхню негайно обробити зволоженою м'якою тканиною, л..
299 грн.
Спідниця Ліла рожева Спідниця Ліла рожева
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спідниці Ліла: легка тканина Склад: 50% бавовна 50% поліестер Особливість моделі: легка спідниця з поясом на резинці і воланом по низу. Догляд: прати в машинці або вручну при температурі не вище 30-40 ° з використанням м'яких миючих засобів. Чи не віджимати, а просто ..
249 грн. 125 грн.
Характеристики Матеріал спідниці Кристал: тафта, сітка Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Пишна спідниця з поясом на гумці. Виконана з м'якої сітки з напиленням, всередині на підкладці. Догляд: прати в теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, вир..
399 грн.
Характеристики Матеріал спідниці Лісофея: фатин-пружний і формостійкість матеріал, майже не мнеться, добре тримає об'єм і складки, добре пропускає повітря. Не вбирає вологу. Склад: 100% поліестер (фатин) Особливість моделі: пишна спідниця з блискучим поясом на гумці і бретелями з фатину, в..
599 грн.
Спідниця лляна Шанталь бузкова Спідниця лляна Шанталь бузкова
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спідниці Шанталь: льон - легкий дихаючий матеріал Склад: 100% льон Особливість моделі: спідниця розкльошена з поясом на гумці. Догляд: рекомендується прати речі вручну або в пральній машині при температурі не більше 40 °. Щоб зберегти колір речі і вивести з неї залиш..
199 грн. 60 грн.
Спідниця Мяурі чорна Спідниця Мяурі чорна
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спідниці Мяурі:  тканина середньої щільності Склад: 100% бавовна Особливість моделі : трикотажная спідниця з вушками і поясом на гумці Догляд: прання в пральній машині при температурі не вище 30 ° і короткий віджим. При ручному пранні вироби злегка віджимають, да..
249 грн. 125 грн.
Спідниця Ялинка зелена Спідниця Ялинка зелена
ЗНИЖКА
Характеристики Материал юбки Ёлочка: фатин, королевский атлас Состав: 100% полиэстер Особенность модели: нарядная юбка с блестящим поясом-резинкой. Верхний слой выполнен из фатина, нижний слой из атласа Уход: стирать в теплой воде с использованием мягкого геля. Предпочтительно р..
339 грн. 288 грн.
Характеристики Матеріал спідниці Шанті: тафта, сітка Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Пишна спідниця з поясом на гумці. Виконана з м'якої сітки з напиленням, всередині на підкладці. Догляд: прати в теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, виріб..
399 грн.
Характеристики Матеріал спідниці Сабріна чорна: тафта, сітка Склад: 100% поліестер Особливість моделі: пишна спідниця з поясом на гумці. Виконана з м'якої сітки, всередині на підкладці. Догляд: прати в теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, виріб стру..
399 грн.
Спідниця Ліді червона Спідниця Ліді червона
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал спідниці Ліді: велюр- матеріал з ворсистою поверхнею Склад: 95% бавовна, 5% еластан (велюр) Особливість моделі: Велюрова спідниця з поясом на гумці і хутряною обробкою внизу. Догляд: прати в делікатному режимі при температурі 30 ° із застосуванням м'яких миючий засобі..
199 грн. 149 грн.
Спідниця Ліді темний аквамарин Спідниця Ліді темний аквамарин
ЗНИЖКА
Характеристики Материал юбки Лиди: велюр- материал с ворсистой поверхностью Состав: 95% хлопок, 5% эластан (велюр) Особенность модели: Велюровая юбка с поясом на резинке и меховой отделкой понизу. Уход: стирать в деликатном режиме при температуре 30° с применением мягких моющи..
199 грн. 149 грн.
Юбка с золотым поясом Юбка с золотым поясом
ЗНИЖКА Новий
Характеристики Материал юбки: тафта, фатин Состав: 100% полиэстер Особенность модели: резинка с золотым люрексом Уход: стирать в теплой воде с использованием мягкого геля. Предпочтительно ручная стирка. Воде дать стечь, изделие встряхнуть, расправить и высушить. Утюжат используя пароувлажни..
339 грн. 271 грн.
Спідниця Беррі чорна Спідниця Беррі чорна
ЗНИЖКА закінчився
Характеристики Матеріал спідниці Беррі: екокожа – м'яка, еластична, приємна на дотик; Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Шкіряна спідниця трапецієподібного силуету з поясом на резинці. Догляд: для видалення забруднень побутових поверхню негайно обробити зволоженою м'якою тканиною, л..
299 грн. 147 грн.
Спідниця-шорти Bloom чорна Спідниця-шорти Bloom чорна
ЗНИЖКА закінчився
Характеристики Матеріал спідниці-шорти Bloom : двонитковий футер (тканина середньої щільності) Склад: 100% бавовна, 100% поліестер Особливість моделі: Спідниця-шорти на гумці. Шорти виконані з легкого трикотажу, спідниця з м'якої італійський сітки в квіточку Догляд:  прання в прал..
399 грн. 120 грн.
Спідниця Карміна червона Спідниця Карміна червона
ЗНИЖКА закінчився
Характеристики Матеріал спідниці Карміна: замш-діагональ червоний Склад: 100% поліестер Особливість моделі: Спідниця розкльошена з поясом на гумці. Догляд: для видалення побутових забруднень поверхню негайно обробити зволоженою м'якою тканиною, легкими рухами, потім обов'язково протерти на..
199 грн. 60 грн.
- Сторiнка
Юбки
Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.