Корзина

Слаймы / Лизуны / Тесто для лепки

Лизун-антистрес Hand gum. Зовні жуйка для рук нагадує пластилін, але має ряд відмінних від пластиліну особливостей: 1) Якщо плавно потягнути жуйку в різні боки, то вона розтягнеться без розривів; 2) Якщо зробити з жуйки кульку і покласти на стіл, то через деякий час кулька стане калюжкою. 3) Якщо ск..
28 грн.
Унікальність полягає у складі самого матеріалу тіста. Воно дуже м'яке, але добре тримає форму, приємне на дотик, яскраве й безпечне (тільки не треба його жувати)Різнокольорові брикети тіста та інструкція майстер-клас допоможуть створити чарівний світ з найрізноманітніших предметів та забавних іграшо..
59 грн.
Данный активатор широко используется в создании антистресс-игрушек - слаймов и лизунов. Без него лизун не сможет обрести характерные ему свойства и не будет таким мягким и эластичным.Достаточно добавить от 1-ой чайной до 1-ой столовой ложки активатора на 150 мл бутылку клея (основы) для слайма, хоро..
15 грн.
Усім мега привіт від мега стрейч слайма! Я - веселий непосида, а разом із тим відданий друг! Якщо ти потоварищуєш зі мною, я покажу тобі все, що вмію. А вмію я багато чого: стискатися, розтягуватися, пружинити, танцювати й навіть видавати звуки. А ще мене можна розтягувати до неймовірних розмірів та..
47 грн.
Stretch Sand - твердий, наче камінь, і м'який, наче пух! Нова формула кінетичного піску, дозволяє, навіть невеликій купці піску, розтягуватися до великих розмірів. При цьому Stretch Sand залишається піском і з нього можна ліпити фігурки і замки!Комплектація: пісок у пластиковій банці масою нетто 400..
65 грн.
Stretch Sand - твердий, наче камінь, і м'який, наче пух! Нова формула кінетичного піску, дозволяє, навіть невеликій купці піску, розтягуватися до великих розмірів. При цьому Stretch Sand залишається піском і з нього можна ліпити фігурки і замки!Комплектація: пісок у пакеті масою нетто 600 г ±..
69 грн.
Клей для слайма отлично подойдет для изготовления лизуна прозрачной текстуры.Изготовление слайма понравится творческим детям, которые готовы проявить терпение и фантазию. Игры с лизуном, которого ребенок сделает сам, станут еще более веселыми и креативными.Объём: 300 млРекомендованый возраст: от 5 л..
25 грн.
Колір - випадковий, вибрати неможливоАбсолютно новий і кристально чистий слайм "Crystal Slime" зберігає в собі неймовірну безліч кристалів і паєток. Виймайте їх і створюйте свій власний браслет! А ще цей слайм може збільшуватися в розмірах. Він просто росте на очахКомплектація: лизун у пластиковій б..
59 грн.
Цвет - случайный, выбрать невозможноЛизун-антистресс с глиттером понравится детям и взрослым! Удобная упаковка позволяет наслаждаться процессом игры с лизуном где угодно. Игра с ним принесет только позитивные эмоции. Мягкий, с необычайной пластичностью, не прилипает к рукам при активной игре, не ост..
5 грн.
Приємний на дотик і цікавий своїми можливостями, лизун-антистрес Crunchy швидко підніме настрій і відволіче від проблем. Гра з лизуном сприяє розвитку дрібної моторики рук.Консистенція продукту захоплює з першого погляду. Іграшка знімає напругу у дорослих, а діти насолоджуються цікавою живою грою, д..
28 грн.
Приємний на дотик і цікавий своїми можливостями, лизун-антистрес Crunchy швидко підніме настрій і відволіче від проблем. Гра з лизуном сприяє розвитку дрібної моторики рук.Консистенція продукту захоплює з першого погляду. Іграшка знімає напругу у дорослих, а діти насолоджуються цікавою живою грою, д..
28 грн.
Лизун-антистрес "Sweet Fluffy" складається з вузького матеріалу, який можна розтягувати і стискати. Sweet Fluffy може стрибати як справжній стрибунець. Приємний на дотик. З різними ароматами.Рекомендований вік: від 3 роківПакування: 120 грамКраїна виробник: Україна.Не залишати дітей з даною грою, що..
28 грн.
Лизун-антистрес "Sweet Fluffy" складається з вузького матеріалу, який можна розтягувати і стискати. Sweet Fluffy може стрибати як справжній стрибунець. Приємний на дотик. З ароматом ванілі.Рекомендований вік: від 3 роківПакування: 120 грамКраїна виробник: Україна.Не залишати дітей з даною грою, що б..
28 грн.
Лизун-антистрес "Sweet Fluffy" складається з вузького матеріалу, який можна розтягувати і стискати. Sweet Fluffy може стрибати як справжній стрибунець. Приємний на дотик. З ароматом дині.Рекомендований вік: від 3 роківПакування: 120 грамКраїна виробник: Україна.Не залишати дітей з даною грою, що б у..
28 грн.
Набір тесту для ліплення з блискітками подарує Вам чарівний настрій! Блискуче яскраве тісто для ліплення надихне кожну дитини і дорослого! Ви зможете втілити свої фантазії в реальність і виліпити блискучу казкову фігурку. Не залишає слідів на руках і виготовлений з натуральних харчових компонентів, ..
45 грн.
Всем мега привет от мега стрейч слайма! Я - весёлый непоседа, но вместе с тем и преданный друг! Если ты подружишься со мной, то я покажу тебе всё, что умею. А умею я очень многое: сжиматься, разжиматься, пружинить, танцевать и даже издавать звуки. А ещё меня можно растягивать до невероятных размеров..
38 грн.
ХарактеристикиТесто для лепки «Fluoric» — это набор креативного творчества, разработанный для детей и взрослых. Его уникальность заключается в составе самого материала теста и удивительном свойстве светиться в темноте. Оно очень мягкое, но хорошо держит форму, приятное на ощупь, яр..
78 грн.
Хорошо держит форму, позволяет прорабатывать даже мелкие детали. Не прилипает к рукам и поверхностям. Нежность и пластичность материала способствует развитию тактильных ощущенийи мелкой моторики рук. На открытом воздухе тесто затвердевает на протяжении 24-х часов. Для сохранения эластичности следует..
48 грн.
Жуйка для рук Like Fluffy slime, 300 мл, 1 шт Жуйка для рук Like Fluffy slime, 300 мл, 1 шт
закончился
Дана іграшка НЕ їстівнаLike Fluffy Slime - дуже легкий, ніжний і неймовірно зростаючий слайм. Його оксамитова текстура, приємний запах і ніжні кольори занурять Вас в атмосферу розслаблення і відволічуть від щоденної метушні. Граючи в руках, зростає на очах - це не просто слова, оскільки нова формула..
0 грн.
Зроби лизуна своїми руками 4 в 1 Crazy slime Зроби лизуна своїми руками 4 в 1 Crazy slime
закончился
ХарактеристикиПривет, дорогие друзья! Мы хотим представить Вам не просто игрушку, а «ручного лизуна», которого Вы сможете изготовить своими руками, и сделать это очень просто! Всё, что для этого нужно, есть в нашем наборе. В результате у Вас появится оригинальный «питомец», т..
48 грн.
Карманный воздушный пластилин, Air clay fluoric, светится в темноте, 1 шт Карманный воздушный пластилин, Air clay fluoric, светится в темноте, 1 шт
закончился
ХарактеристикиЦвет - случайный, выбрать невозможноСоздавая всевозможные поделки, Ваши дети будут «светиться» от счастья. Инновационный Самозастывающий Пластилин очень пластичный, необыкновенно мягкий и лёгкий, а благодаря новой формуле он теперь еще и светящийся! При этом пластилин новог..
4 грн.
Лизун Rainbow Fluffy Slime с пластилином, 400 грамм, 1 шт Лизун Rainbow Fluffy Slime с пластилином, 400 грамм, 1 шт
закончился
Цвет - случайный, выбрать невозможноНевероятно! Теперь "Rainbow Fluffy Slime" можно создать самому своими руками. Для этого есть всё необходимое в каждой баночке. Смешивай всё и смотри, что получится!Комплектация: лизун в пластиковой банке массой 400 г ± 5%, воздушный пластилин (4 шт.), шарик..
63 грн.
Набір легкого стрибаючого пластиліну Moon light clay, 12 кольорів Набір легкого стрибаючого пластиліну Moon light clay, 12 кольорів
закончился
ХарактеристикиПроцесс лепки захватывает каждого! Стоит только увидеть яркий и ароматный пластилин, как вдохновение принесет Вам десятки идей. Творческий процесс полезен не только для развития художественного мышления, но и для развития мелкой моторики пальчиков. Вдохновляйтесь, творите и делитесь св..
45 грн.
Набор теста с блестками для лепки, 9 цветов Набор теста с блестками для лепки, 9 цветов
закончился
Тесто для лепки - отличный материал для творчества. Лепка развивает мелкую моторику рук, творческое и пространственное мышление. Мягкий материал нового поколения! Тянется, лепится, мнется и блестит. Не прилипает к рукам. Цвета способны смешиваться, что позволяет создавать новые оттенки и вносит разн..
37 грн.
- Страница
Мы используем cookie-файлы для улучшения своих услуг и получения статистики. Продолжая навигацию по веб-сайту, вы соглашаетесь на использование cookie-файлов.