Кошик

Для малюків

Ромпер Діана м'ятний Ромпер Діана м'ятний
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал Ромпер Діана: одинарне трикотажне полотно вищої якості Склад костюма: 95% бавовна, 5% еластан Особливість моделі: Трикотажний Ромпер на бретелях, з окантовкою контрастного кольору і регулюється шнурком по талії. Бретелі на зав'язках. Догляд: трикотаж необхідно прати при т..
259 грн. 52 грн.
Пов'язка Мілі м'ятна Пов'язка Мілі м'ятна
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал пов'язки Мілі: добре еластичне трикотажне полотно Склад: 95% бавовна, 5% еластан Розмір виробу: пов'язка - 18х6см бантик - 10,5х6см Вік: від 0,5 до 2 років Особливість моделі: Широка пов'язка з м'якого трикотажу. Догляд: трикотаж необхідно прати при температурі 30..
79 грн. 24 грн.
Велюровий боді Shine червоний Велюровий боді Shine червоний
Топ продаж
Характеристики Матеріал боді Shine: велюр Склад: 95% бавовна 5% еластан Особливість моделі: велюровий боді з довгим рукавом і поглибленим вирізом на спинці. Застібається внизу на кнопки, по ніжках вшиті гумки Догляд: прати в делікатному режимі при температурі 30 ° із застосуванням м'яких м..
299 грн.
Боді Unicorn білий Боді Unicorn білий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал боді Unicorn: бавовна  Склад: 95% бавовна, 5% еластан Особливість моделі: Боді з довгим рукавом, знизу застібається на кнопки. Догляд: прати в ручну при температурі 30 °. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити..
189 грн. 76 грн.
Характеристики Матеріал боді Princess: Трикотажний боді зі 100% бавовни зі спідницею з м'якої сітки з мерехтливим напиленням. Склад: боді - 100% бавовна Догляд: прати у теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, виріб струсити, розправити і висушити. Прасу..
349 грн.
Боді з довгим рукавом Tiger Боді з довгим рукавом Tiger
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал боді: трикотажне полотно Склад: 95% бавовна, 5% еластан Особливість моделі: Боді з анімалістичним принтом на рукавах знизу застібається на кнопки. Догляд: прати вручну за нормальної температури 30°. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину, щоб уникну..
349 грн. 175 грн.
Характеристики Матеріал боді Princess: Трикотажний боді зі 100% бавовни зі спідницею з м'якої сітки з мерехтливим напиленням. Склад: боді - 100% бавовна Догляд: прати у теплій воді з використанням м'якого гелю. Переважно ручне прання. Воді дати стекти, виріб струсити, розправити і висушити. Прасу..
349 грн.
Боді з довгим рукавом фіолетовий Боді з довгим рукавом фіолетовий
ЗНИЖКА
Характеристики   Матеріал боді:  трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна     Догляд:  прати в ручну при температурі 30°. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді..
189 грн. 95 грн.
Боді з довгим рукавом бузковий Боді з довгим рукавом бузковий
ЗНИЖКА
Характеристики   Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад:95% бавовна, 5% еластан (бавовна) Догляд: прати в ручну при температурі 30°. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При ..
149 грн. 89 грн.
Боді білий з довгим рукавом Боді білий з довгим рукавом
ЗНИЖКА Топ продаж
Характеристики   Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна     Догляд: прати в ручну при температурі 30°. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При необ..
189 грн. 170 грн.
Характеристики   Матеріал   пов'язки Candy : добре тягнеться трикотажне полотно Розмір виробу: пов'язка – 19х10,5 см; бантик – 15х12 см; обхват – 44-50 см (* мах до 55 см) Вік: від 5 міс. до 3 років Особливість моделі: ручна робота Догляд: трикотаж необхідно прати ..
119 грн.
Боді червоний з довгим рукавом Боді червоний з довгим рукавом
ЗНИЖКА Топ продаж
Характеристики   Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна     Догляд: прати в ручну при температурі 30 °. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При необх..
189 грн. 132 грн.
Характеристики Матеріал боді Джой: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна Догляд: прати в ручну при температурі 30 °. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При необхідності пропрасу..
224 грн.
Боді білий з коротким рукавом Боді білий з коротким рукавом
ЗНИЖКА Топ продаж
Характеристики   Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна     Догляд: прати в ручну при температурі 30 °. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При нео..
189 грн. 132 грн.
Боді Лавелла коричневий у горох Боді Лавелла коричневий у горох
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал боді Лавелла: Трикотажний боді зі 100% поліестер зі спідницею з м'якої італійської сітки. Склад: боді – 100% поліестер; Особливість моделі: Боді з трикотажу в рубчик, зверху з спідницею з м'якої італійської сітки, знизу застібається на кнопки. Догляд: прати у тепл..
349 грн. 279 грн.
Характеристики Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна Догляд: прати в ручну при температурі 30 °. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При необхідності пропрасувати ..
224 грн.
Комбінезон Ейдан темно-синій Комбінезон Ейдан темно-синій
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал комбінезону Ейдан: лицьова сторона – плащівка; підкладка – інтерлок Склад: верх 100% поліестер, підклада 100% бавовна Температурний діапазон комбінезону: до -10° Особливість моделі: Комбінезон виконаний із плащової тканини SoftShell із флісовим шаром. Ма..
1199 грн. 600 грн.
Комбінезон Форест яскраво-рожевий Комбінезон Форест яскраво-рожевий
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал комбінезону Форест: лицьова сторона – плащівка; підкладка – фліс Склад: 100% поліестер Температурний діапазон комбінезону: до +12-15° Особливість моделі: є капюшон, блискавка - може бути як з правого так і з лівого боку, манжети на ручках і ніжках, усереди..
1199 грн. 600 грн.
Боді білий з довгим рукавом test Боді білий з довгим рукавом test
ЗНИЖКА
Характеристики   Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 100% бавовна     Догляд: прати в ручну при температурі 30°. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деформації. Сушити в вертикальному розправленому вигляді. При необ..
149 грн. 139 грн.
Боді з довгим рукавом зелений Боді з довгим рукавом зелений
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал боді: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 95% бавовна, 5% еластан Особливість моделі: боді з довгим рукавом, знизу застібається на кнопки. Догляд: прати в ручну при температурі 30 °. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти в довжину для уникнення деф..
189 грн. 113 грн.
Теплий комбінезон Sky блакитний Теплий комбінезон Sky блакитний
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал комбінезона Sky: плащівка, утеплювач TERMOLOFT® - це утеплювач нового покоління з унікальним функціоналом характеристик. М'яка структура волокна не стримує природний рух і підвищує відчуття комфорту в одязі на утеплювачі; підкладка Склад: 100% поліестер (плащівка) Темп..
1499 грн. 450 грн.
Комбінезон Ріко графіті Комбінезон Ріко графіті
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал комбінезону Ріко: плащівка Склад: 100% поліестер (плащівка) Температурний діапазон комбінезону: до +12-15° Особливість моделі: Комбінезон на флісовій підкладці з капюшоном. На ручках та на ніжках манжети на гумці. Спереду застібка на блискавці. Догляд: Виріб можна ..
1199 грн. 600 грн.
Комбінезон Ріко котики Комбінезон Ріко котики
ЗНИЖКА
Характеристики Матеріал комбінезону Ріко: лицьова сторона – плащівка з водовідштовхуючим ефектом; підкладка - велсофт (м'яке полотно з теплим ворсом) Склад: 100% поліестер Температурний діапазон комбінезону: до +12-15° Особливість моделі: Комбінезон на флісовій підкладці з капюшоном. Н..
1199 грн. 600 грн.
Характеристики   Матеріал пов'язки Candy: добре тягнеться трикотажне полотно Склад:   95% бавовна, 5% еластан Розмір виробу: пов'язка – 19х10,5 см; бантик – 15х12 см; обхват – від 44-50 см (* мах до 55 см) Вік: від 5 міс. до 3 років Особливість моделі: ручна робота..
119 грн.
Боді Дрейк tattoo style Боді Дрейк tattoo style
ЗНИЖКА закінчився
Характеристики   Матеріал боді Дрейк: трикотажне полотно подвійного плетіння Склад: 95% бавовна, 5% еластан Особливість моделі: Боді з імітацією тату на рукавах, знизу застібається на кнопки. Догляд: прати в ручну при температурі 30°. Вироби віджимають, дають їм стекти. Розправляти..
349 грн. 279 грн.
- Сторiнка

Всі батьки стикалися з різними проблемами, зумовленими народженням дитини. І одним з найсерйозніших питань, що виникають в такі моменти є дитячий одяг. Якою вона повинна бути? Де її купувати, і скільки вона повинна коштувати? На всі ці питання ми вам відповімо в цій статті.

Наш асортимент

Почнемо з того, що ми - український виробник дитячого одягу з Херсона, і ми знаємо про речі для дітей все. І тому у нас такий великий асортимент одягу для немовлят. Ми робимо одяг для немовлят так, щоб вона не тільки була комфортною, але і виглядала красиво! Яка мама хоче нарядити свою маленьку дівчинку в бодік з ангельськими крильцями, щоб сфотографувати таке на пам'ять? Ми розуміємо ваші почуття, і тому намагаємося щосили забезпечити наших клієнтів добротним товаром і обслуговуванням!

Хочете боді? Вибирайте! Хочете костюмчиків? Будь ласка, наш сайт в вашому розпорядженні. На ньому є як моделі практичніше, так і парадні костюми для вашї дитини. Вибирайте з нашого каталогу дизайнів, і створюйте барвисті спогади разом з малюком! А поки ви гортає наш каталог, ми розповімо вам

трохи про вимоги до дитячого одягу, які повинні дотримуватися бездоганно.

Все повинно бути бездоганно!

Фундаментальний параметр при оцінці якості дитячих речей - це її якість. Цей пункт містить відразу безлічі параметрів, і в цілому означає, що одяг не повинен викликати дискомфорт ні у малюка, ні у батьків. Якість одягу найбільш важливо для малюка, адже народившись на цей світ він беззахисний, і на сто відсотків залежить від оточуючих його людей і обставин. Потроху освоююся в нашому світі, і намагаючись освоїти його скоріше дитина починає активно досліджувати навколишній його простір, рости, і розвиватися. Природно всьому цьому сприяє значна кількість різних рухів. Будь то ніжки, ручки, або голівка,  ще постійно крутиться, обмацує і чіпає все навколо. І це нормально, адже саме так діти і вчаться відчувати! Але якщо в процесі своїх досліджень карапузові заважає його одяг, то ситуація стає набагато складніше. Причому як для батьків, так і немовляти.

Через натертості або дискомфорту немовля може почати плакати, крутиться, і всіма силами показувати, що щось не так! А тато і мама, які так само багато часу приділяють турботі про малюка, можуть і не зрозуміти, що, власне, відбувається. Адже викликати плач в такий час може що завгодно! Від болю в животі, і до страшних гучних звуків. Тому на те щоб знайти джерело проблеми і усунути його можна витратити значну частину часу і сил, які так-то краще економити! Тому ми і рекомендуємо стежити за якістю дитячого одягу з особливою уважністю.

5 простих правил

Але природно все не закінчується тільки на якості, і зараз ми вам розповімо ще про декілька пунктів крім вищеописаного. Отже, 5 обов'язкових вимог при підборі одягу для новонародженого:

  1.  Вона повинні бути зручним і вільним;
  2.  Вона повинна бути зроблена з правильних матеріалів, адже ми не хочемо проблем з подразненнями і алергією;
  3.  Краще купувати речі трохи на виріст, адже діти фантастично швидко ростуть;
  4.  Не забувайте про сезонність, адже пори року вимагають різного спорядження;
  5. Краще вибирайте спокійні пастельні кольори, щоб не дратувати дитячий зір;

Такі прості і зрозумілі правила забезпечать вашому малюкові безпечні і спокійні дні, які потім стануть в основі розвитку його особистості і здібностей.

Чому вам потрібні ми один одному?

Після всього сказаного буде не зайвим ще раз запропонувати вам відвідати наш сайт, і вибрати те, що душа забажає. Адже як ви вже можливо зрозуміли з цієї статті, ми досить компетентні, і можемо забезпечити нарядами ваш вечір як в простій манері, так і в ошатній. І зараз ми наведемо вам доводи, які змусять вас зупинити свій вибір саме на нашій компанії:

  • Ми знаємо як, і що нам робити, адже ми створюємо те, що хотіли б використовувати самі;

  • Ми закуповуємо тільки кращі матеріали;

  • Наші дизайни красиві і унікальні;

  • Ми робимо недорого і якісно;

  • Ми готові вислухати ваші зауваження та побажання;

У нас працює величезна кількість ентузіастів, і всі вони з великою відповідальністю ставляться до обраної справи. Ми пишаємося, чим ми займаємося, і нас роблять щасливими захоплені відгуки наших покупців!

Час летить швидко, і дитинство дітей пролітає за одну мить, і тому ми рекомендуємо створювати пам'ятні емоції тут і зараз, поки ще є така можливість. Наряджайте своїх малюків барвисто і з родзинкою, щоб потім було що згадати, а ми допоможемо своєю пропозицією. Залишилося тільки вибрати, що вам потрібно, і реалізувати це в життя!

 

 

Ми використовуємо cookie-файли для поліпшення своїх послуг і отримання статистики. Продовжуючи навігацію по веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів.